KDN Grup | Kardelen Tekstil

BİZİ TANIYIN!

Biz 1993 yılından beri Türkiye’de hizmet veren bir moda ve hazır giyim üretim firmasıyız. Kardelen Tekstil ve KDN Grubu içinde barındıran büyük bir aileyiz.KDN Grup | Kardelen Tekstil 160 kişilik bir ekibe sahiptir.

KDN Grup | Kardelen Tekstil

ÜRETİM KAPASİTEMİZ VE ÇEŞİTLİLİK

Aylık üretim kapasitemiz 250.000 adet üründür ve 4-6 haftalık bir süreçte dağıtım gerçekleştirmekteyiz. Ürün gruplarımız, moda ve trendler doğrultusunda oluşturulan kreasyonlarla hazırlanan standart ve özel örme kumaştan üretilmiş erkek kadın ve çocuk giyim ürünlerinden oluşmaktadır.

KDN Grup | Kardelen Tekstil

PAZARLAR VE SEKTÖR

Müşterilerimizle uzun soluklu ve dostluk temelli bir ilişki içerisinde karşılıklı güven içerisinde memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarma gayretiyle çalışmaktayız. Bize göre üretim yalnızca müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ibaret değildir, onların kendi marka ve müşterilerinin de memnuniyeti bizim için bir o kadar önemlidir. Başlıca ihracat yaptığımız Avrupa ülkeleri İngiltere, Almanya’dır. Bu ülkelerde bulunan, Avrupa tesktil sektörünün önde gelen firmaları ile çalışmaktayız. Bunun yanı sıra Ortadoğu ve Asya pazarları da çalışma bölgemizi kapsamaktadır.

KDN Grup | Kardelen Tekstil

VİZYONUMUZ

Bir giyim üretim firması olarak amacımız işletme sürecini teknik inovasyonlar ve gelişmelerle optimize ederek ürün verimliliğini sürekli olarak arttırabilmektir.En özel isteğimiz son trendleri takip ederek, piyasanın ve sektörün ihtiyaçlarını değişimlere ve yeniliklere hızlı cevap vererek karşılamaktır.Bu stratejimizi yüksek kaliteli ürünlere odaklanıp, gelişmiş pazar ve global tekstil sektöründeki yerimizi koruyarak gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.